Tanórán kívüli foglalkozások időbeosztása (2017-2018. tanév 1. félév) (kitöltése folyamatban...)

 

Pedagógus neve

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

 Varga Emőke

7.b oszt.f

matematika, fizika,biológia

 

 

Felvételi előkészítő

7. óra

7. évfolyam 

 

 

Czinegéné Krecsun Éva

2.évfolyam

 

 

 

egyéni fejlesztés, korrepetálás 

2.évfolyam

 

egyéni fejlesztés, korrepetálás 

2.évfolyam 

 

Bálint Jánosné

helyettesítő:

Sasi Istvánné

8.b oszt.f. (Bálint Boglárka)

gyermekvédelmi felelős (Csendesné Rimaszombati Judit)

 

 

 

 

 

 

 

 

Berczi Brigitta

gyógytestnevelő

Gyógytestnevelés

7-8. óra

Kosárlabda 5-6. évfolyam

9-10. óra 

Gyógytestnevelés

7-8. óra

Kosárlabda 
3-4 évfolyam

9-10.óra 

Gyógytestnevelés

7.óra

Angol nyelvi szakkör

1-2. osztály

8-9.óra

 Gyógytestnevelés

7. óra

Tehetséggondozás 1-4.évf

8-9. óra

 

Köllő Judit

óraadó tanár angol

 

   

angol felzárkóztató óra

9. óra

  

Buczkó Endre

 

műszaki rajz 

8.évfolyam

 

 

Képzőművész

Szakkör

8-9. óra 5-8.osztály

Szemők Nikolett

 

 

Angol beszéd-gyakorlat 5,7. évf.

7-8. óra

Angol beszéd-gyakorlat

7. óra 6.b

5.évfolyam angol beszédgyakorlat

8.óra

 

 

Angol beszédgyakorlat

6-7.óra 6-7.évfolyam

 

 

Tóthné Majercsik Éva - óraadó német, egyetemi diploma

 

   

 

 

Szakali Gábor

magyar nyelv és irodalom

 

 

Felvételi előkészítő

8. óra

8.évfolyam 

  

Felvételi előkészítő

8. óra

7.évfolyam  

 

 

 

 

Tánczos Tiborné

óraadó tanár

matematika

 

 

 

matematika korrepetálás

Felvételi előkészítő

7-8. óra

8.évfolyam  

 

Vincze - Fekete Sándor

könyvtár, magyar, ének

magyar korrepetálás

7. óra

6.évfolyam 

gitár 

7.óra

 

 

 

 

Kovács Piroska

testnevelés, torna, aerobik

 

torna ; aerobik 

8-9 óra

1-4 és 5-8.évfolyam 

aerobik, természetjárás

8-9. óra

8.évfolyam 

természetjárás

8-9. óra

1-4.évfolyam 

Torna

8-9. óra

5-8.évfolyam 

 

 

Bátiné Bartók Erzsébet

4.a osztf

korrepetálás

7. óra

2.évfolyam 

matematika korrepetálás

8. óra

5.a osztály 

 

 

 

Buczkóné Katona Erika

2.évfolyam

 

 

 

Tehetséggondozás

8-9. óra

1-4.évfolyam  

Tánc

8-9. óra

1-4.évfolyam 

 

Csutárné Szabó Andrea

Napközi 2.évfolyam 

8-9. óra

Napközi 12évfolyam 

7-8-9. óra

Napközi 2.évfolyam

8-9. óra

Napközi 2.évfolyam

6-7-8-9. óra

Napközi 2.évfolyam

6-7-8-9. óra 

Seres Tamás

Napközi 4.évfolyam

7-8-9. óra 

Napközi 4.évfolyam

7-8-9. óra 

Napközi 4.évfolyam

7-8-9. óra 

Napközi 4.évfolyam

7-8-9. óra 

Napközi 4.évfolyam

7-8-9. óra 

Galambosné Kormos Ildikó

1. osztály oszt.f

 

matematika korrepetálás

8. óra

5.b.osztály  

testnevelés tehetséggondozó

8-9. óra

14.évfolyam 

korrepetálás

7. óra

1.osztály

 

Tóthné Habony Zsuzsanna

4.évfolyam oszt.f.

 

 

Korrepetálás

6. óra

4.osztály  

 

 

Müller Gáborné

napközi, matematika 1.o

Napközi 1.évfolyam 

7-9. óra

Napközi 1.évfolyam 

7-9. óra

Napközi 1.évfolyam 

7-9. óra

Napközi 1.évfolyam 

7-9. óra

Napközi 1.évfolyam 

7-9. óra

Nagy Andrásné

óraadó tanár

matematika

 

 

 

 

 

Cendesné Rimaszombati Judit

7.a oszt.f.

 

 

 

kosárlabda

10. óra

3-4.évfolyam  

kosárlabda

8-9. óra

1-2.;3-4. évfolyam 

 

Deák Judit

kosárlabda

9-10. óra

7-8.osztály  

napközi

7-8. óra

5. évfolyam  

napközi

7-9. óra

5. évfolyam  

 napközi

7-9. óra

5. évfolyam  

 

informatika

7. óra

1. osztály  

napközi

8-9. óra

5. évfolyam   

informatika

7. óra

2. osztály  

napközi

8-9. óra

5. évfolyam 

Bálint Boglárka

 

Kézműves szakkör

8-9. óra

1-4. osztály  

 

Természett. tehetséggondozó

8-9. óra

5-6. osztály  

 

Bús Edit

 

Tanulószoba

7-9. óra

6-8. évfolyam  

Magyar korrepetálás

7. óra

7.a. osztály  

Tanulószoba

8-9. óra

6-8. évfolyam  

Tanulószoba

7-9. óra

6-8. évfolyam

Tanulószoba

6-9. óra

6-8. évfolyam

Magyar korrepetálás

6. óra

8.a osztály  

Tanulószoba

7-9. óra

5-8. évfolyam  

Nagyné Ács Erika

Napközi 2.évfolyam

7-8-9. óra

Furulya

6.óra 

Napközi 2.évfolyam

7-8-9. óra 

Napközi 2.évfolyam

7-8-9. óra

Furulya

6.óra 

Napközi 2.évfolyam

7-8-9. óra

 

 Napközi 2.évfolyam

7-8-9. óra

 

Arányi Lászlóné

fejlesztő pedagógus

Tánc, dráma és báb

9. óra

1-2. osztály

BTMN  8. óra

Magyar korrepetálás

6.óra

5.b osztály

BTMN  7-9. óra

Magyar korrepetálás

7.óra

5.a osztály

BTMN 1., 8. óra

BTMN

4.,7-9.óra

 

 

Szakács Gabriella

6.a osztályfőnök

 Zongora

6.óra

 

 

Zongora

6.óra

 

 

Zongora

6.óra