Kivonat a 2019/2020-as tanév helyi rendjéből

 

Szeptember

2019.09.02

hétfő

Évnyitó 8:00, 1.tanítási nap

2019.09.03

kedd

 

2019.09.04

szerda

Szülői értekezletek

2019.09.05

csütörtök

Szülői értekezletek

2019.09.06

péntek

Szülői közösség értekezlete 17 óra

2019.09.07

szombat

Falunap: iskolai fellépés 13:45

2019.09.08

vasárnap

 

2019.09.09

hétfő

 

2019.09.10

kedd

 

2019.09.11

szerda

 

2019.09.12

csütörtök

 

2019.09.13

péntek

Nyugdíjas pedagógusok, dolgozók találkozója a 90.évforduló alkalmából

2019.09.14

szombat

Sport és főzőverseny a 90.évforduló alkalmából

2019.09.15

vasárnap

 

2019.09.16

hétfő

 

2019.09.17

kedd

 

2019.09.18

szerda

 

2019.09.19

csütörtök

 

2019.09.20

péntek

 

2019.09.21

szombat

 

2019.09.22

vasárnap

 

2019.09.23

hétfő

 

2019.09.24

kedd

 

2019.09.25

szerda

 

2019.09.26

csütörtök

 

2019.09.27

péntek

Diákgyűlés 1. óra
Szakkörök szülőknek: képzőművészet, aerobik 17 óra

2019.09.28

szombat

 

2019.09.29

vasárnap

 

2019.09.30

hétfő

 

 

Október

2019.10.01

kedd

Zenei világnap (iskolarádió),
Könyvtári gyermekelőadás (1-4.osztály) 9 óra

2019.10.02

szerda

 

2019.10.03

csütörtök

Megemlékezés az Aradi vértanúkról 5. óra

2019.10.04

péntek

Papírgyűjtés

2019.10.05

szombat

 

2019.10.06

vasárnap

 

2019.10.07

hétfő

 

2019.10.08

kedd

 

2019.10.09

szerda

 

2019.10.10

csütörtök

 

2019.10.11

péntek

DIFER mérés létszám felmérése

2019.10.12

szombat

 

2019.10.13

vasárnap

 

2019.10.14

hétfő

5. évfolyam úszás: 10.14-10.25-ig külön beosztás szerint (14:30-16)

2019.10.15

kedd

 

2019.10.16

szerda

 

2019.10.17

csütörtök

 

2019.10.18

péntek

 

2019.10.19

szombat

 

2019.10.20

vasárnap

 

2019.10.21

hétfő

 

2019.10.22

kedd

Október 23-i ünnepség: 15 óra

2019.10.23

szerda

 

2019.10.24

csütörtök

A 8. osztályos továbbtanulási tájékoztató 17 óra

2019.10.25

péntek

Tanítás nélküli munkanap - pályaorientációs nap
1-4. évfolyam (4 helyszín: )
5-8. évfolyam (4 helyszín: )
Szakkörök szülőknek: képzőművészet, tánc, aerobik
Őszi szünet előtti utolsó nap

2019.10.26

szombat

 

2019.10.27

vasárnap

 

2019.10.28

hétfő

Őszi szünet

2019.10.29

kedd

Őszi szünet

2019.10.30

szerda

Őszi szünet

2019.10.31

csütörtök

Őszi szünet

 

November

2019.11.01

péntek

 

2019.11.02

szombat

 

2019.11.03

vasárnap

 

2019.11.04

hétfő

Őszi szünet utáni első tanítási nap

2019.11.05

kedd

 

2019.11.06

szerda

 

2019.11.07

csütörtök

 

2019.11.08

péntek

 

2019.11.09

szombat

 

2019.11.10

vasárnap

 

2019.11.11

hétfő

 

2019.11.12

kedd

 

2019.11.13

szerda

 

2019.11.14

csütörtök

 

2019.11.15

péntek

 

2019.11.16

szombat

 

2019.11.17

vasárnap

 

2019.11.18

hétfő

Fogadóórák (16:30-18)

2019.11.19

kedd

 

2019.11.20

szerda

 

2019.11.21

csütörtök

 

2019.11.22

péntek

A kompetencia- és idegennyelvi mérés adatainak leadása (online)
Szakkörök szülőknek: képzőművészet, aerobik

2019.11.23

szombat

 

2019.11.24

vasárnap

 

2019.11.25

hétfő

 

 Egészségnevelési hét programjai (projekthét)

 

 

2019.11.26

kedd

2019.11.27

szerda

2019.11.28

csütörtök

2019.11.29

péntek

Az egészségnevelési hét zárása
DIFER mérés zárása

2019.11.30

szombat

 

 

December

2019.12.01

vasárnap

 

2019.12.02

hétfő

A 8. évfolyamos írásbeli felvételire jelentkezési lapok iskolai leadása.

2019.12.03

kedd

 

2019.12.04

szerda

 

2019.12.05

csütörtök

 

2019.12.06

péntek

 

2019.12.07

szombat

mikulásnapi rendezvények

december 24. helyett munkanap

2019.12.08

vasárnap

 

2019.12.09

hétfő

 

2019.12.10

kedd

 

2019.12.11

szerda

 

2019.12.12

csütörtök

 

2019.12.13

péntek

 

2019.12.14

szombat

december 27. helyett munkanap

2019.12.15

vasárnap

 

2019.12.16

hétfő

 

2019.12.17

kedd

 

2019.12.18

szerda

 

2019.12.19

csütörtök

 

2019.12.20

péntek

Téli szünet előtti utolsó tanítási nap,

templomi műsor 6.évfolyam, 16 óra

2019.12.21

szombat

 

2019.12.22

vasárnap

 

2019.12.23

hétfő

Téli szünet

2019.12.24

kedd

 

2019.12.25

szerda

 

2019.12.26

csütörtök

 

2019.12.27

péntek

 

2019.12.28

szombat

 

2019.12.29

vasárnap

 

2019.12.30

hétfő

Téli szünet

2019.12.31

kedd

Téli szünet

 

Január

2020.01.01

szerda

 

2020.01.02

csütörtök

Téli szünet

2020.01.03

péntek

Téli szünet

2020.01.04

szombat

 

2020.01.05

vasárnap

 

2020.01.06

hétfő

Téli szünet utáni első tanítási nap

2020.01.07

kedd

 

2020.01.08

szerda

NETFIT mérés kezdete (5-8.osztály)

2020.01.09

csütörtök

 

2020.01.10

péntek

 

2020.01.11

szombat

 

2020.01.12

vasárnap

 

2020.01.13

hétfő

 

2020.01.14

kedd

 

2020.01.15

szerda

 

2020.01.16

csütörtök

 

2020.01.17

péntek

Szakkörök szülőknek: képzőművészet, aerobik

2020.01.18

szombat

Központi írásbeli felvételi 8. évfolyamon 10 óra

2020.01.19

vasárnap

 

2020.01.20

hétfő

 

2020.01.21

kedd

 

2020.01.22

szerda

A magyar kultúra napja (iskolarádió)

2020.01.23

csütörtök

Pótló írásbeli felvételi vizsga 8. évfolyamon 14 óra

2020.01.24

péntek

Az 1. félév utolsó napja, osztályozó értekezlet

2020.01.25

szombat

Alapítványi bál, 19 óra

2020.01.26

vasárnap

 

2020.01.27

hétfő

 

2020.01.28

kedd

 

2020.01.29

szerda

 

2020.01.30

csütörtök

 

2020.01.31

péntek

Szülők értesítése az 1. félévben elért tanulmányi eredményekről.

 

Február

2020.02.01

szombat

 

2020.02.02

vasárnap

 

2020.02.03

hétfő

1-4. óra megtartva, 13 órakor félévi értekezlet
Szülői értekezletek

2020.02.04

kedd

Szülői értekezletek

2020.02.05

szerda

Szülői értekezletek

2020.02.06

csütörtök

A 8. évfolyamos írásbeli eredmények megérkezése

2020.02.07

péntek

A 8. osztályos felvételi jelentkezési lapok leadása
(a szülők már aláírták)

2020.02.08

szombat

 

2020.02.09

vasárnap

 

2020.02.10

hétfő

 

2020.02.11

kedd

 

2020.02.12

szerda

 

2020.02.13

csütörtök

 

2020.02.14

péntek

 Farsang

2020.02.15

szombat

 

2020.02.16

vasárnap

 

2020.02.17

hétfő

 

2020.02.18

kedd

 

2020.02.19

szerda

A 8. osztályos középiskolai jelentkezési lapok beérkezési határideje

2020.02.20

csütörtök

 

2020.02.21

péntek

 

2020.02.22

szombat

 

2020.02.23

vasárnap

 

2020.02.24

hétfő

 

2020.02.25

kedd

 

2020.02.26

szerda

 

2020.02.27

csütörtök

 

2020.02.28

péntek

Szakkörök szülőknek: képzőművészet, aerobik

2020.02.29

szombat

 

 

Március

2020.03.01

vasárnap

 

2020.03.02

hétfő

Egyházak tájékoztató napja 17 óra

2020.03.03

kedd

 

2020.03.04

szerda

 

2020.03.05

csütörtök

 

2020.03.06

péntek

 

2020.03.07

szombat

 

2020.03.08

vasárnap

 

2020.03.09

hétfő

 

2020.03.10

kedd

 

2020.03.11

szerda

 

2020.03.12

csütörtök

 

2020.03.13

péntek

Márc 15. ünnepség: 15 óra

2020.03.14

szombat

 

2020.03.15

vasárnap

 

2020.03.16

hétfő

A leendő 1. osztályos tájékoztató ("Iskolanyitogató")

2020.03.17

kedd

 

2020.03.18

szerda

 

2020.03.19

csütörtök

Tanulói adatlapok módosítása 8. évfolyamon

2020.03.20

péntek

Tanulói adatlapok módosítása 8. évfolyamon
Szakkörök szülőknek: képzőművészet, aerobik

2020.03.21

szombat

 

2020.03.22

vasárnap

 

2020.03.23

hétfő

Tanulói adatlapok küldeni az KIR-nek
Digitális témahét (03.23-03.27)

2020.03.24

kedd

 

2020.03.25

szerda

 

2020.03.26

csütörtök

 

2020.03.27

péntek

 

2020.03.28

szombat

 

2020.03.29

vasárnap

 

2020.03.30

hétfő

 

2020.03.31

kedd

 

 

Április

2020.04.01

szerda

 

2020.04.02

csütörtök

 

2020.04.03

péntek

Kulturális gála 17 óra

2020.04.04

szombat

 

2020.04.05

vasárnap

 

2020.04.06

hétfő

 

2020.04.07

kedd

A magyar költészet napja
(ápr.11 szombat helyett) 17 óra

2020.04.08

szerda

Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap,

Papírgyűjtés

2020.04.09

csütörtök

Tavaszi szünet

2020.04.10

péntek

 

2020.04.11

szombat

 

2020.04.12

vasárnap

 

2020.04.13

hétfő

 

2020.04.14

kedd

Tavaszi szünet

2020.04.15

szerda

Tavaszi szünet utáni első tanítási nap

2020.04.16

csütörtök

Úszás (önkéntes 1-4. évfolyam) 04.16.-04.29-ig

2020.04.17

péntek

 

2020.04.18

szombat

 

2020.04.19

vasárnap

 

2020.04.20

hétfő

Fenntarthatósági témahét (04.20-04.24)

2020.04.21

kedd

 

2020.04.22

szerda

 

2020.04.23

csütörtök

 

2020.04.24

péntek

NETFIT mérés vége (5-8.osztály),
Szakkörök szülőknek: képzőművészet, aerobik

2020.04.25

szombat

 

2020.04.26

vasárnap

 

2020.04.27

hétfő

Fogadóórák (16:30-18)

2020.04.28

kedd

 

2020.04.29

szerda

 

2020.04.30

csütörtök

8. évfolyam felvételi eredmények kihirdetése, Anyák napi ajándékok hazavitele (a héten mindenki készít)

 

Május

2020.05.01

péntek

 

2020.05.02

szombat

 

2020.05.03

vasárnap

 

2020.05.04

hétfő

 

2020.05.05

kedd

 

2020.05.06

szerda

 

2020.05.07

csütörtök

 

2020.05.08

péntek

Madarak, fák napja (május 10 helyett), 12 órás vetélkedő

2020.05.09

szombat

 

2020.05.10

vasárnap

 

2020.05.11

hétfő

 

2020.05.12

kedd

 

2020.05.13

szerda

 

2020.05.14

csütörtök

 

2020.05.15

péntek

Tanítás nélküli munkanap

2020.05.16

szombat

 

2020.05.17

vasárnap

 

2020.05.18

hétfő

 

2020.05.19

kedd

 

2020.05.20

szerda

Idegen nyelvi mérés (angol, német) 6. és 8. évfolyamon

2020.05.21

csütörtök

 

2020.05.22

péntek

 

2020.05.23

szombat

 

2020.05.24

vasárnap

 

2020.05.25

hétfő

 

2020.05.26

kedd

 

2020.05.27

szerda

Országos kompetencia mérés a 6. és 8. évfolyamon

2020.05.28

csütörtök

 

2020.05.29

péntek

Tanítás nélküli munkanap - gyermeknap
NETFIT adatok feltöltése

2020.05.30

szombat

 

2020.05.31

vasárnap

 

 

Június

2020.06.01

hétfő

 

2020.06.02

kedd

Határtalanul 7. évfolyam
3. évfolyam úszás: 06.02-06.11-ig külön beosztás szerint (11-12:30)

2020.06.03

szerda

Határtalanul 7. évfolyam

2020.06.04

csütörtök

Határtalanul 7. évfolyam, Nemzeti összetartozás napja (koszorú)

2020.06.05

péntek

 

2020.06.06

szombat

 

2020.06.07

vasárnap

 

2020.06.08

hétfő

Osztályozó vizsgák

2020.06.09

kedd

Osztályozó vizsgák

2020.06.10

szerda

Az idegennyelvi mérés eredményeinek feltöltése

2020.06.11

csütörtök

Tanítás nélküli munkanap
Osztályozó értekezlet

2020.06.12

péntek

Tanítás nélküli munkanap

2020.06.13

szombat

 

2020.06.14

vasárnap

 

2020.06.15

hétfő

Tanítás nélküli munkanap

2020.06.16

kedd

 

2020.06.17

szerda

 

2020.06.18

csütörtök

 Tanév végi értekezlet

2020.06.19

péntek

 

2020.06.20

szombat

Tanévzáró, ballagás 8,30 óra